-30%
G Stroker Unisex Massager with Unique Stroker Beads – Black
Oorspronkelijke prijs was: €85.20.€59.64Huidige prijs is: €59.64.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
G Stroker – Unisex Massager with Unique Stroker Beads
De Nexus G Stroker is een werkelijk uniek en veelzijdig speeltje dat zowel door een man als een vrouw kan worden gebruikt, anaal of vaginaal. De basis van de schacht verbergt kleine strijkkralen die op en neer dansen voor ongeevenaard plezier, terwijl de zoemende trillingen in de basis tegelijkertijd prikkelen. Wat uw plezier ook is, G Stroker heeft het voor u.
| Gewicht | 0.24 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15 × 15 × 3.5 cm |
| Aantal batterijen | 1 |
| Afmetingen artikel | 12 cm x 4 cm x 13 cm |
| Artikelcode | GS001 |
| Batterij type | Lithium Ion |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| EAN | 5060274221131 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.