PerfectFit – Fat Boy Original Ultra Fat – Dildo – 6 / 14 cm
Oorspronkelijke prijs was: €47.30.€33.11Huidige prijs is: €33.11.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Fat Boy Original Ultra Fat – Dildo – 7 / 19 cm – We zijn verheugd om de nieuwe Fat Boy������ Ultra Fat Sheath voor te stellen – voorheen bekend als onze super populaire FatBoy������ en Fat BoySport������ – maar nu terug in scherpe, geheel nieuwe verticale opslagverpakking. Voegt een indrukwekkende 1 omtrek toe aan je penis! Gemaakt van superzacht en rekbaar SilaSkin������, is het ontworpen en bewezen om beide partners intense, opwindende genot te geven. De Fat Boy������ is extreem comfortabel, verrassend gemakkelijk aan en uit te trekken en blijft op zijn plaats dankzij de gesloten punt en een dikke lus die om de basis van het scrotum wikkelt, wat een plezierige trek aan de ballen van een man geeft tijdens penetratie
| Gewicht | 0.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 24 × 8 × 8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 12cm |
| Diameter artikel | 15,7cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.