PerfectFit – Fat Boy Checker Box Sheath – Dildo – 7 / 19 cm
Oorspronkelijke prijs was: €48.29.€33.80Huidige prijs is: €33.80.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Fat Boy Micro Ribbed Sheath – Dildo – 6 / 14 cm – We zijn verheugd om de nieuwe Fat Boy(TM) Micro Rib Sheath in drie maatopties met een geheel nieuwe verpakking te introduceren. Net als onze originele Fat Boy(TM) cock sheath, maar met een nieuwe textuur. Voegt merkbare dikte toe aan je penis zonder dat het te veel is voor je partner. Gemaakt van superzacht en rekbaar SilaSkin(TM), is het ontworpen om beide partners intense, opwindende genot te geven.
| Gewicht | 0.27 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26 × 8 × 8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 16cm |
| Diameter artikel | 12,5cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.