Master Series – Mamba – Black
Oorspronkelijke prijs was: €30.65.€21.45Huidige prijs is: €21.45.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Mamba Cock Dildo
Deze levensechte penisverlenger is bedoeld om zowel u als uw partner tevreden te stellen door zowel een groter formaat als een langdurige erectie te bieden, ideaal voor lange sessies.
Steek de penis eenvoudig in de comfortabele, holle schacht en trek de testikels door de basisring.
De binnenkant van de holle schacht heeft opwindende sensibiliteitsknopen, ter stimulatie van de drager. Verleid ze met een grotere, langer durende erectie, voor oneindig plezier en over de rand climaxen.
| Gewicht | 0.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 36.3 × 9.7 × 6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 9,75 cm x 6 cm x 36,25 cm |
| Artikelcode | AD425-BLACK |
| EAN | 848518009333 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | TPR |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.