-30%
OptiMALE – Vibrating C-Ring – Grey
Oorspronkelijke prijs was: €30.36.€21.25Huidige prijs is: €21.25.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Vibrating Cockring
Deze krachtige vibrerende C-ring is gemaakt om jou en je partner te plezieren – met een getextureerde maar zachte, rekbare siliconen ring voor eenvoudig gebruik en een verwijderbare kogel in een noppenhuls voor comfortabele stimulatie.
De waterdichte bullet met drukknop biedt 10 unieke functies. Draag de ring bovenop de schacht voor gerichte stimulatie van de clitoris of onder de schacht of testikels voor zelfstimulatie. Verkrijgbaar in zwart en leisteen ftalaat-vrij batterijen inbegrepen.
| Gewicht | 0.09 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 7.5 × 3.6 × 1.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 5,2 cm x 5,2 cm x 6,9 cm |
| Artikelcode | 0690-21-BX |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Bruikbare lengte | 5,1cm |
| Diameter artikel | 5,2cm |
| Diameter binnenzijde | 3,7 cm |
| EAN | 782421020439 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Silicone/ABS |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.