-30%
TitanMen – Stretch Cockring Black
Oorspronkelijke prijs was: €9.02.€6.31Huidige prijs is: €6.31.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Stretch to Fit Cockring
TitanMen Stretch-To-Fit Cockring past altijd precies goed!
Gemaakt van niet-ftalaat, lichaamsveilig TPR-materiaal, het zal uw gereedschap goed behandelen.
Het is gemakkelijk aan te brengen, gemakkelijk te verwijderen en houdt die erectie zo lang vast als u wilt. Verkrijgbaar in zwart en blauw.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 16.26 × 9.65 × 2.03 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 2,54 cm x 1,52 cm |
| Artikelcode | 3503-01-CD |
| Diameter artikel | 3,8cm |
| EAN | 782421889814 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | TPR |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
2 beoordelingen voor TitanMen – Stretch Cockring Black
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
























O. van Tol –
Karst Cornelissens –