-30%
Sono – No.42 – Cock Ring – Black
Oorspronkelijke prijs was: €6.23.€4.36Huidige prijs is: €4.36.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
No.42 – Cockring
Heb je zin in extreem veel plezier? Dan moet je deze cockring proberen. Hij zorgt ervoor dat je penis de gewenste stijfheid krijgt en hij voorkomt een vroegtijdige ejaculatie. Je zal dol zijn op de simpele vorm van deze cockring en omdat hij van TPE gemaakt is, past hij zich zeer makkelijk aan aan jouw vorm. Hij is te verkrijgen in 2 verschillende kleuren: zwart en transparant
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.3 × 7.5 × 3 cm |
| Afmetingen artikel | 2 cm x 4,2 cm |
| Artikelcode | SON042BLK |
| Diameter binnenzijde | 3 cm |
| EAN | 8714273787675 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | TPE |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.