-30%
POTENZduo Medium – Blue
Oorspronkelijke prijs was: €8.56.€5.99Huidige prijs is: €5.99.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
POTENZduo – Cockring Set
De POTENZduo is voorzien van twee ringen die je mannelijkheid al snel volledig in de aandacht zullen brengen! Trek hem gewoon aan – en ervaar hoe de penis en testikels verstijven tot een staat van grote opwinding. Voor sterkere en krachtigere erecties … en meer sensaties voor haar. Ideaal voor seksueel actieve stellen die iets nieuws willen proberen!
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.2 × 2.2 × 7.5 cm |
| Afmetingen artikel | 3 cm x 0,6 cm x 3 cm |
| Artikelcode | J-15632 |
| EAN | 4028403156328 |
| Geproduceerd in | Duitsland |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Silicone |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.