-30%
ENDURO+ Thick Silicone Super Stretchy Cock Ring – Black
Oorspronkelijke prijs was: €11.86.€8.30Huidige prijs is: €8.30.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Enduro+ – Thick Silicone Super Stretchy Cockring
| Gewicht | 0.022 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11 × 7.5 × 2 cm |
| Afmetingen artikel | 7,5 cm x 2 cm x 11 cm |
| Artikelcode | NA007 |
| Diameter binnenzijde | 4,5 cm |
| EAN | 5060274221278 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.