-30%
Endless Cockring Black Big
Oorspronkelijke prijs was: €6.23.€4.36Huidige prijs is: €4.36.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Endless Cockring – Large
De Endless cockring heeft een eindeloos ontwerp. De draaiing in de ring geeft een vernieuwende indruk. De ring is voor om de testikels en de penis, hiermee steken je testikels naar voren. Dit is voor extra genot voor de vrouw.
| Gewicht | 0.031 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12 × 11.5 × 2.5 cm |
| Afmetingen artikel | 5,5 cm x 1 cm x 5,5 cm |
| Artikelcode | SHT040BLK |
| Diameter artikel | 5,5 cm |
| Diameter binnenzijde | 3,5 cm |
| EAN | 8714273058935 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Weekmaker vrij | Ja |
























