-30%






Triune – Ribbed C-Ring (10x50mm)
0 out of 5
€13.64 Oorspronkelijke prijs was: €13.64.€9.54Huidige prijs is: €9.54.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273781949
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Ribbed C-Ring (10x50mm)
€13.64 Oorspronkelijke prijs was: €13.64.€9.54Huidige prijs is: €9.54.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Ribbed C-Ring – 0.4 x 2 / 10 x 50 mm
Solide geribde cock ring van roestvrij staal. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat gloed toe.
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.8 × 8.8 × 1.1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1 cm x 6 cm x 6 cm |
| Artikelcode | TBJ-2056-1050 |
| EAN | 8714273781949 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.38 Oorspronkelijke prijs was: €9.38.€6.56Huidige prijs is: €6.56.
Divine Touch Black
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.05 Oorspronkelijke prijs was: €6.05.€4.23Huidige prijs is: €4.23.
Triune - COCK PIN
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€24.20 Oorspronkelijke prijs was: €24.20.€16.94Huidige prijs is: €16.94.
Triune - Prostate Plug (24mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€43.12 Oorspronkelijke prijs was: €43.12.€30.18Huidige prijs is: €30.18.
Triune - Rosebud Urethral Sounds - 8 Pieces Set
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€55.22 Oorspronkelijke prijs was: €55.22.€38.65Huidige prijs is: €38.65.
Triune - Single End Dilator - 14 Pieces Set
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€3.74 Oorspronkelijke prijs was: €3.74.€2.61Huidige prijs is: €2.61.
Triune - Single End dilator (4mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (6mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (7mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.03 Oorspronkelijke prijs was: €8.03.€5.62Huidige prijs is: €5.62.
Triune - Soaker Piss Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (28mm)
0 out of 5




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.