-30%






Triune – Ribbed C-Ring (10x45mm)
0 out of 5
€12.43 Oorspronkelijke prijs was: €12.43.€8.70Huidige prijs is: €8.70.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273781932
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Ribbed C-Ring (10x45mm)
€12.43 Oorspronkelijke prijs was: €12.43.€8.70Huidige prijs is: €8.70.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Ribbed C-Ring – 0.4 x 1.8 / 10 x 45 mm
Solide geribde cock ring van roestvrij staal. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat gloed toe.
| Gewicht | 0.07 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.7 × 8.8 × 1.1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1 cm x 5,5 cm x 5,5 cm |
| Artikelcode | TBJ-2056-1045 |
| EAN | 8714273781932 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.38 Oorspronkelijke prijs was: €9.38.€6.56Huidige prijs is: €6.56.
Divine Touch Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€24.14 Oorspronkelijke prijs was: €24.14.€16.89Huidige prijs is: €16.89.
Sono - No. 64 - P-Spot Vibrator - Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€71.14 Oorspronkelijke prijs was: €71.14.€49.79Huidige prijs is: €49.79.
Tom Of Finland - 5 Speed Silicone Vibe
4.00 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€5.06 Oorspronkelijke prijs was: €5.06.€3.54Huidige prijs is: €3.54.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (25mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.95 Oorspronkelijke prijs was: €4.95.€3.46Huidige prijs is: €3.46.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (30mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€25.19 Oorspronkelijke prijs was: €25.19.€17.63Huidige prijs is: €17.63.
Triune - Prostate Plug (27mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€29.59 Oorspronkelijke prijs was: €29.59.€20.71Huidige prijs is: €20.71.
Triune - Prostate Plug (39mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€38.83 Oorspronkelijke prijs was: €38.83.€27.18Huidige prijs is: €27.18.
Triune - Ribbed G/P Spot Stimulator
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (7mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (25mm)
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.