-30%






Triune – NUT Cockring (15x6x50mm)
0 out of 5
€18.48 Oorspronkelijke prijs was: €18.48.€12.93Huidige prijs is: €12.93.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273781376
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – NUT Cockring (15x6x50mm)
€18.48 Oorspronkelijke prijs was: €18.48.€12.93Huidige prijs is: €12.93.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
NUT Cockring – 0.6 x 0.2 x 50 / 15 x 6 x 50 mm
Deze NUT-cock ring is gemaakt van roestvrij staal en zal je helpen je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat gloed toe.
| Gewicht | 0.13 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 8.8 × 1.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,5 cm x 6 cm x 6 cm |
| Artikelcode | TBJ-2030-50 |
| EAN | 8714273781376 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€24.14 Oorspronkelijke prijs was: €24.14.€16.89Huidige prijs is: €16.89.
Sono - No. 64 - P-Spot Vibrator - Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.84 Oorspronkelijke prijs was: €9.84.€6.88Huidige prijs is: €6.88.
Sono - No.27 - Prostate Massager - Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€71.14 Oorspronkelijke prijs was: €71.14.€49.79Huidige prijs is: €49.79.
Tom Of Finland - 5 Speed Silicone Vibe
4.00 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€5.06 Oorspronkelijke prijs was: €5.06.€3.54Huidige prijs is: €3.54.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (25mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€29.59 Oorspronkelijke prijs was: €29.59.€20.71Huidige prijs is: €20.71.
Triune - Prostate Plug (39mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (6mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.03 Oorspronkelijke prijs was: €8.03.€5.62Huidige prijs is: €5.62.
Triune - Soaker Piss Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.69 Oorspronkelijke prijs was: €8.69.€6.08Huidige prijs is: €6.08.
Triune - Urethral Stick
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (25mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (28mm)
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.