-30%






Triune – Flat Body C-Ring (12x60mm)
0 out of 5
€12.32 Oorspronkelijke prijs was: €12.32.€8.62Huidige prijs is: €8.62.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273781819
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Flat Body C-Ring (12x60mm)
€12.32 Oorspronkelijke prijs was: €12.32.€8.62Huidige prijs is: €8.62.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Flat C-Ring – 0.5 x 2.4 / 12 x 60 mm
Hoog gepolijst roestvrij stalen cock ring. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat gloed toe.
| Gewicht | 0.086 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 9 × 1.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,2 cm x 6,8 cm x 6,8 cm |
| Artikelcode | TBJ-2052-1260 |
| EAN | 8714273781819 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.38 Oorspronkelijke prijs was: €9.38.€6.56Huidige prijs is: €6.56.
Divine Touch Black
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.95 Oorspronkelijke prijs was: €4.95.€3.46Huidige prijs is: €3.46.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (30mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€45.76 Oorspronkelijke prijs was: €45.76.€32.03Huidige prijs is: €32.03.
Triune - G-spot Wand
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€30.91 Oorspronkelijke prijs was: €30.91.€21.63Huidige prijs is: €21.63.
Triune - Gentle Vibe
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€38.83 Oorspronkelijke prijs was: €38.83.€27.18Huidige prijs is: €27.18.
Triune - Ribbed G/P Spot Stimulator
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€13.20 Oorspronkelijke prijs was: €13.20.€9.24Huidige prijs is: €9.24.
Triune - Rider Jeweled Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€43.12 Oorspronkelijke prijs was: €43.12.€30.18Huidige prijs is: €30.18.
Triune - Rosebud Urethral Sounds - 8 Pieces Set
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (7mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.69 Oorspronkelijke prijs was: €8.69.€6.08Huidige prijs is: €6.08.
Triune - Urethral Stick
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (28mm)
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.