-30%






Triune – Flat Body C-Ring (12x45mm)
0 out of 5
€10.01 Oorspronkelijke prijs was: €10.01.€7.00Huidige prijs is: €7.00.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273781758
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Flat Body C-Ring (12x45mm)
€10.01 Oorspronkelijke prijs was: €10.01.€7.00Huidige prijs is: €7.00.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Flat C-Ring – 0.5 x 1.8 / 12 x 45 mm
Hoog gepolijst roestvrij stalen cock ring. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat gloed toe.
| Gewicht | 0.066 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 9 × 1.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,2 cm x 5,3 cm x 5,3 cm |
| Artikelcode | TBJ-2052-1245 |
| EAN | 8714273781758 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.38 Oorspronkelijke prijs was: €9.38.€6.56Huidige prijs is: €6.56.
Divine Touch Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€71.14 Oorspronkelijke prijs was: €71.14.€49.79Huidige prijs is: €49.79.
Tom Of Finland - 5 Speed Silicone Vibe
4.00 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€30.91 Oorspronkelijke prijs was: €30.91.€21.63Huidige prijs is: €21.63.
Triune - Extra Long Vib Shafat
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€5.06 Oorspronkelijke prijs was: €5.06.€3.54Huidige prijs is: €3.54.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (28mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€30.91 Oorspronkelijke prijs was: €30.91.€21.63Huidige prijs is: €21.63.
Triune - Gentle Vibe
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€55.22 Oorspronkelijke prijs was: €55.22.€38.65Huidige prijs is: €38.65.
Triune - Single End Dilator - 14 Pieces Set
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€3.74 Oorspronkelijke prijs was: €3.74.€2.61Huidige prijs is: €2.61.
Triune - Single End dilator (4mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (6mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.03 Oorspronkelijke prijs was: €8.03.€5.62Huidige prijs is: €5.62.
Triune - Soaker Piss Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€12.98 Oorspronkelijke prijs was: €12.98.€9.08Huidige prijs is: €9.08.
Triune - Vice Grip Urethral Stretcher
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.