-30%






Triune – Donut C-Ring (15x8x40mm)
0 out of 5
€15.40 Oorspronkelijke prijs was: €15.40.€10.78Huidige prijs is: €10.78.
Availability: Op voorraad
Artikelnummer: 8714273781871
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Donut C-Ring (15x8x40mm)
€15.40 Oorspronkelijke prijs was: €15.40.€10.78Huidige prijs is: €10.78.
In stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Donut C-Ring – 0.6 x 0.3 x 40 / 15 x 8 x 40 mm
Dit zijn de meest populaire cock ringen gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal. De gladde afgeschuinde rand geeft een geweldig gevoel en de ring glijdt gemakkelijk aan met een beetje glijmiddel. Deze zijn perfect voor de geavanceerde en gevorderde speler.
| Gewicht | 0.116 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.5 × 8 × 1.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,5 cm x 5,7 cm x 5,7 cm |
| Artikelcode | TBJ-2054-15840 |
| Diameter artikel | 5,7cm |
| Diameter binnenzijde | 4 cm |
| EAN | 8714273781871 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.38 Oorspronkelijke prijs was: €9.38.€6.56Huidige prijs is: €6.56.
Divine Touch Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€24.14 Oorspronkelijke prijs was: €24.14.€16.89Huidige prijs is: €16.89.
Sono - No. 64 - P-Spot Vibrator - Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.84 Oorspronkelijke prijs was: €9.84.€6.88Huidige prijs is: €6.88.
Sono - No.27 - Prostate Massager - Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€71.14 Oorspronkelijke prijs was: €71.14.€49.79Huidige prijs is: €49.79.
Tom Of Finland - 5 Speed Silicone Vibe
4.00 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€30.91 Oorspronkelijke prijs was: €30.91.€21.63Huidige prijs is: €21.63.
Triune - Gentle Vibe
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€25.19 Oorspronkelijke prijs was: €25.19.€17.63Huidige prijs is: €17.63.
Triune - Prostate Plug (27mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€43.12 Oorspronkelijke prijs was: €43.12.€30.18Huidige prijs is: €30.18.
Triune - Rosebud Urethral Sounds - 8 Pieces Set
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (6mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.03 Oorspronkelijke prijs was: €8.03.€5.62Huidige prijs is: €5.62.
Triune - Soaker Piss Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (28mm)
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.