-30%






Triune – COOL and KNURL C-Ring (15x55mm)
0 out of 5
€17.05 Oorspronkelijke prijs was: €17.05.€11.93Huidige prijs is: €11.93.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273781345
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – COOL and KNURL C-Ring (15x55mm)
€17.05 Oorspronkelijke prijs was: €17.05.€11.93Huidige prijs is: €11.93.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
COOL and KNURL C-Ring – 0.6 x 2.2 / 15 x 55 mm
Deze cock ring heeft een unieke, gekartelde buitenkant en is ontworpen met 11 ventilatiegaten om je koel te houden onder druk.
| Gewicht | 0.141 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12 × 9 × 1.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,9 cm x 6,9 cm x 1,5 cm |
| Artikelcode | TBJ-2026-55 |
| EAN | 8714273781345 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.84 Oorspronkelijke prijs was: €9.84.€6.88Huidige prijs is: €6.88.
Sono - No.27 - Prostate Massager - Black
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€5.06 Oorspronkelijke prijs was: €5.06.€3.54Huidige prijs is: €3.54.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (25mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€45.76 Oorspronkelijke prijs was: €45.76.€32.03Huidige prijs is: €32.03.
Triune - G-spot Wand
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€30.91 Oorspronkelijke prijs was: €30.91.€21.63Huidige prijs is: €21.63.
Triune - Gentle Vibe
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€38.83 Oorspronkelijke prijs was: €38.83.€27.18Huidige prijs is: €27.18.
Triune - Ribbed G/P Spot Stimulator
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€13.20 Oorspronkelijke prijs was: €13.20.€9.24Huidige prijs is: €9.24.
Triune - Rider Jeweled Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€3.74 Oorspronkelijke prijs was: €3.74.€2.61Huidige prijs is: €2.61.
Triune - Single End dilator (4mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (6mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.03 Oorspronkelijke prijs was: €8.03.€5.62Huidige prijs is: €5.62.
Triune - Soaker Piss Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (25mm)
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.