-30%






Triune – Cazzo Cockings – 45 mm – Red
0 out of 5
€13.53 Oorspronkelijke prijs was: €13.53.€9.47Huidige prijs is: €9.47.
Availability: Op voorraad
Artikelnummer: 8714273943347
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Cazzo Cockings – 45 mm – Red
€13.53 Oorspronkelijke prijs was: €13.53.€9.47Huidige prijs is: €9.47.
In stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Cazzo Tensions – 1.8 / 45mm
Gemaakt van roestvrij staal, deze cockring is ontworpen met comfort en stijl in gedachten.
De cockring heeft inlay siliconen rubberen ringen. Verkrijgbaar in de kleuren: rood, zwart, blauw en geel. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat flair toe.
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 8.5 × 1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,6 cm x 6,6 cm x 6,6 cm |
| Artikelcode | TBJ-2055-45RED |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| Diameter binnenzijde | 4,6 cm |
| EAN | 8714273943347 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.38 Oorspronkelijke prijs was: €9.38.€6.56Huidige prijs is: €6.56.
Divine Touch Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.84 Oorspronkelijke prijs was: €9.84.€6.88Huidige prijs is: €6.88.
Sono - No.27 - Prostate Massager - Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€71.14 Oorspronkelijke prijs was: €71.14.€49.79Huidige prijs is: €49.79.
Tom Of Finland - 5 Speed Silicone Vibe
4.00 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€30.91 Oorspronkelijke prijs was: €30.91.€21.63Huidige prijs is: €21.63.
Triune - Extra Long Vib Shafat
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€42.35 Oorspronkelijke prijs was: €42.35.€29.64Huidige prijs is: €29.64.
Triune - Hegar-Sound-Double End Dilator - 8 Pieces Set
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€24.20 Oorspronkelijke prijs was: €24.20.€16.94Huidige prijs is: €16.94.
Triune - Prostate Plug (24mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€13.20 Oorspronkelijke prijs was: €13.20.€9.24Huidige prijs is: €9.24.
Triune - Rider Jeweled Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (7mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€12.98 Oorspronkelijke prijs was: €12.98.€9.08Huidige prijs is: €9.08.
Triune - Vice Grip Urethral Stretcher
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (28mm)
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.