-30%






Triune – Cazzo Cockings – 45 mm – Blue
0 out of 5
€13.53 Oorspronkelijke prijs was: €13.53.€9.47Huidige prijs is: €9.47.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273943620
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Cazzo Cockings – 45 mm – Blue
€13.53 Oorspronkelijke prijs was: €13.53.€9.47Huidige prijs is: €9.47.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Cazzo Tensions – 1.8 / 45mm
Gemaakt van roestvrij staal, deze cockring is ontworpen met comfort en stijl in gedachten.
De cockring heeft inlay siliconen rubberen ringen. Verkrijgbaar in de kleuren: rood, zwart, blauw en geel. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat flair toe.
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 8.5 × 1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,6 cm x 6,6 cm x 6,6 cm |
| Artikelcode | TBJ-2055-45BLU |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| Diameter binnenzijde | 4,6 cm |
| EAN | 8714273943620 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.84 Oorspronkelijke prijs was: €9.84.€6.88Huidige prijs is: €6.88.
Sono - No.27 - Prostate Massager - Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€71.14 Oorspronkelijke prijs was: €71.14.€49.79Huidige prijs is: €49.79.
Tom Of Finland - 5 Speed Silicone Vibe
4.00 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.05 Oorspronkelijke prijs was: €6.05.€4.23Huidige prijs is: €4.23.
Triune - COCK PIN
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€5.06 Oorspronkelijke prijs was: €5.06.€3.54Huidige prijs is: €3.54.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (25mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€5.06 Oorspronkelijke prijs was: €5.06.€3.54Huidige prijs is: €3.54.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (28mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€45.76 Oorspronkelijke prijs was: €45.76.€32.03Huidige prijs is: €32.03.
Triune - G-spot Wand
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€38.83 Oorspronkelijke prijs was: €38.83.€27.18Huidige prijs is: €27.18.
Triune - Ribbed G/P Spot Stimulator
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (7mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.03 Oorspronkelijke prijs was: €8.03.€5.62Huidige prijs is: €5.62.
Triune - Soaker Piss Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (25mm)
0 out of 5




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.