-30%






Triune – Cazzo Cockings – 40 mm – Red
0 out of 5
€12.76 Oorspronkelijke prijs was: €12.76.€8.93Huidige prijs is: €8.93.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273943279
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Cazzo Cockings – 40 mm – Red
€12.76 Oorspronkelijke prijs was: €12.76.€8.93Huidige prijs is: €8.93.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Cazzo Tensions – 1.6 / 40mm
Gemaakt van roestvrij staal, deze cockring is ontworpen met comfort en stijl in gedachten.
De cockring heeft inlay siliconen rubberen ringen. Verkrijgbaar in de kleuren: rood, zwart, blauw en geel. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat flair toe.
| Gewicht | 0.063 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 8.5 × 1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,1 cm x 6,1 cm x 6,1 cm |
| Artikelcode | TBJ-2055-40RED |
| Diameter artikel | 6,1cm |
| Diameter binnenzijde | 4,1 cm |
| EAN | 8714273943279 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Multi speed | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€24.14 Oorspronkelijke prijs was: €24.14.€16.89Huidige prijs is: €16.89.
Sono - No. 64 - P-Spot Vibrator - Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€71.14 Oorspronkelijke prijs was: €71.14.€49.79Huidige prijs is: €49.79.
Tom Of Finland - 5 Speed Silicone Vibe
4.00 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.05 Oorspronkelijke prijs was: €6.05.€4.23Huidige prijs is: €4.23.
Triune - COCK PIN
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€30.91 Oorspronkelijke prijs was: €30.91.€21.63Huidige prijs is: €21.63.
Triune - Extra Long Vib Shafat
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€45.76 Oorspronkelijke prijs was: €45.76.€32.03Huidige prijs is: €32.03.
Triune - G-spot Wand
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€25.19 Oorspronkelijke prijs was: €25.19.€17.63Huidige prijs is: €17.63.
Triune - Prostate Plug (27mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€29.59 Oorspronkelijke prijs was: €29.59.€20.71Huidige prijs is: €20.71.
Triune - Prostate Plug (39mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (6mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€12.98 Oorspronkelijke prijs was: €12.98.€9.08Huidige prijs is: €9.08.
Triune - Vice Grip Urethral Stretcher
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (28mm)
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.