-30%






Triune – Cazzo Cockings – 40 mm – Blue
0 out of 5
€12.87 Oorspronkelijke prijs was: €12.87.€9.00Huidige prijs is: €9.00.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273943552
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Cazzo Cockings – 40 mm – Blue
€12.87 Oorspronkelijke prijs was: €12.87.€9.00Huidige prijs is: €9.00.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Cazzo Tensions – 1.6 / 40mm
Gemaakt van roestvrij staal, deze cockring is ontworpen met comfort en stijl in gedachten.
De cockring heeft inlay siliconen rubberen ringen. Verkrijgbaar in de kleuren: rood, zwart, blauw en geel. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat flair toe.
| Gewicht | 0.063 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 8.5 × 1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,1 cm x 6,1 cm x 6,1 cm |
| Artikelcode | TBJ-2055-40BLU |
| Diameter artikel | 6,1cm |
| Diameter binnenzijde | 4,1 cm |
| EAN | 8714273943552 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Multi speed | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.38 Oorspronkelijke prijs was: €9.38.€6.56Huidige prijs is: €6.56.
Divine Touch Black
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.95 Oorspronkelijke prijs was: €4.95.€3.46Huidige prijs is: €3.46.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (30mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€45.76 Oorspronkelijke prijs was: €45.76.€32.03Huidige prijs is: €32.03.
Triune - G-spot Wand
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€30.91 Oorspronkelijke prijs was: €30.91.€21.63Huidige prijs is: €21.63.
Triune - Gentle Vibe
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€29.59 Oorspronkelijke prijs was: €29.59.€20.71Huidige prijs is: €20.71.
Triune - Prostate Plug (39mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€13.20 Oorspronkelijke prijs was: €13.20.€9.24Huidige prijs is: €9.24.
Triune - Rider Jeweled Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€43.12 Oorspronkelijke prijs was: €43.12.€30.18Huidige prijs is: €30.18.
Triune - Rosebud Urethral Sounds - 8 Pieces Set
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (6mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (7mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.03 Oorspronkelijke prijs was: €8.03.€5.62Huidige prijs is: €5.62.
Triune - Soaker Piss Plug
0 out of 5




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.