-30%






Triune – Cazzo Cockings – 40 mm – Black
0 out of 5
€12.54 Oorspronkelijke prijs was: €12.54.€8.77Huidige prijs is: €8.77.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273939456
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Cazzo Cockings – 40 mm – Black
€12.54 Oorspronkelijke prijs was: €12.54.€8.77Huidige prijs is: €8.77.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Cazzo Tensions – 1.6 / 40mm
Gemaakt van roestvrij staal, deze cockring is ontworpen met comfort en stijl in gedachten.
De cockring heeft inlay siliconen rubberen ringen. Verkrijgbaar in de kleuren: rood, zwart, blauw en geel. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat flair toe.
| Gewicht | 0.063 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 8.5 × 1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,1 cm x 6,1 cm x 6,1 cm |
| Artikelcode | TBJ-2055-40BLK |
| Diameter artikel | 6,1cm |
| Diameter binnenzijde | 4,1 cm |
| EAN | 8714273939456 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Multi speed | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€24.14 Oorspronkelijke prijs was: €24.14.€16.89Huidige prijs is: €16.89.
Sono - No. 64 - P-Spot Vibrator - Black
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€5.06 Oorspronkelijke prijs was: €5.06.€3.54Huidige prijs is: €3.54.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (25mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€45.76 Oorspronkelijke prijs was: €45.76.€32.03Huidige prijs is: €32.03.
Triune - G-spot Wand
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€42.35 Oorspronkelijke prijs was: €42.35.€29.64Huidige prijs is: €29.64.
Triune - Hegar-Sound-Double End Dilator - 8 Pieces Set
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€24.20 Oorspronkelijke prijs was: €24.20.€16.94Huidige prijs is: €16.94.
Triune - Prostate Plug (24mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (7mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (8mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.73 Oorspronkelijke prijs was: €4.73.€3.31Huidige prijs is: €3.31.
Triune - Single End dilator (9mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.03 Oorspronkelijke prijs was: €8.03.€5.62Huidige prijs is: €5.62.
Triune - Soaker Piss Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.69 Oorspronkelijke prijs was: €8.69.€6.08Huidige prijs is: €6.08.
Triune - Urethral Stick
0 out of 5




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.