-30%








Triune – Belowed C-Ring (15x55mm)
0 out of 5
€15.51 Oorspronkelijke prijs was: €15.51.€10.85Huidige prijs is: €10.85.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273781512
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Belowed C-Ring (15x55mm)
€15.51 Oorspronkelijke prijs was: €15.51.€10.85Huidige prijs is: €10.85.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Underlying C-Ring – 0.6 x 2.2 / 15 x 55 mm
Met comfort en stijl in gedachten is deze cock ring ontworpen.
De goed afgeronde binnenkanten geven ultiem comfort en genot.
Dit speeltje is gemaakt van massief roestvrij staal en het zware gevoel zal je nog meer plezier geven.
| Gewicht | 0.11 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13 × 8.5 × 1.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,5 cm x 6,4 cm x 6,4 cm |
| Artikelcode | TBJ-2044-1555 |
| EAN | 8714273781512 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.38 Oorspronkelijke prijs was: €9.38.€6.56Huidige prijs is: €6.56.
Divine Touch Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€24.14 Oorspronkelijke prijs was: €24.14.€16.89Huidige prijs is: €16.89.
Sono - No. 64 - P-Spot Vibrator - Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€71.14 Oorspronkelijke prijs was: €71.14.€49.79Huidige prijs is: €49.79.
Tom Of Finland - 5 Speed Silicone Vibe
4.00 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€42.35 Oorspronkelijke prijs was: €42.35.€29.64Huidige prijs is: €29.64.
Triune - Hegar-Sound-Double End Dilator - 8 Pieces Set
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€38.83 Oorspronkelijke prijs was: €38.83.€27.18Huidige prijs is: €27.18.
Triune - Ribbed G/P Spot Stimulator
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€43.12 Oorspronkelijke prijs was: €43.12.€30.18Huidige prijs is: €30.18.
Triune - Rosebud Urethral Sounds - 8 Pieces Set
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€55.22 Oorspronkelijke prijs was: €55.22.€38.65Huidige prijs is: €38.65.
Triune - Single End Dilator - 14 Pieces Set
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (7mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (8mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.73 Oorspronkelijke prijs was: €4.73.€3.31Huidige prijs is: €3.31.
Triune - Single End dilator (9mm)
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.