-30%






Triune – Belowed C-Ring (15x50mm)
0 out of 5
€15.18 Oorspronkelijke prijs was: €15.18.€10.62Huidige prijs is: €10.62.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273781505
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Triune – Belowed C-Ring (15x50mm)
€15.18 Oorspronkelijke prijs was: €15.18.€10.62Huidige prijs is: €10.62.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Underlying C-Ring – 0.6 x 2 / 15 x 50 mm
Met comfort en stijl in gedachten is deze cock ring ontworpen.
De goed afgeronde binnenkanten geven ultiem comfort en genot.
Dit speeltje is gemaakt van massief roestvrij staal en het zware gevoel zal je nog meer plezier geven.
| Gewicht | 0.112 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13 × 8.5 × 1.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,5 cm x 6,3 cm x 6,3 cm |
| Artikelcode | TBJ-2044-1550 |
| EAN | 8714273781505 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.05 Oorspronkelijke prijs was: €6.05.€4.23Huidige prijs is: €4.23.
Triune - COCK PIN
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€5.06 Oorspronkelijke prijs was: €5.06.€3.54Huidige prijs is: €3.54.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (25mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€30.91 Oorspronkelijke prijs was: €30.91.€21.63Huidige prijs is: €21.63.
Triune - Gentle Vibe
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€24.20 Oorspronkelijke prijs was: €24.20.€16.94Huidige prijs is: €16.94.
Triune - Prostate Plug (24mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€25.19 Oorspronkelijke prijs was: €25.19.€17.63Huidige prijs is: €17.63.
Triune - Prostate Plug (27mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.18 Oorspronkelijke prijs was: €4.18.€2.92Huidige prijs is: €2.92.
Triune - Single End dilator (5mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (7mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.73 Oorspronkelijke prijs was: €4.73.€3.31Huidige prijs is: €3.31.
Triune - Single End dilator (9mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.69 Oorspronkelijke prijs was: €8.69.€6.08Huidige prijs is: €6.08.
Triune - Urethral Stick
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (28mm)
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.