-30%






Donut C-Ring (15x8x60mm)
0 out of 5
€18.15 Oorspronkelijke prijs was: €18.15.€12.70Huidige prijs is: €12.70.
Meer van dit merk

Donut C-Ring (15x8x60mm)
€18.15 Oorspronkelijke prijs was: €18.15.€12.70Huidige prijs is: €12.70.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Donut C-Ring – 0.6 x 0.3 x 60 / 15 x 8 x 60 mm
Dit zijn de meest populaire cock ringen gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal. De gladde afgeschuinde rand geeft een geweldig gevoel en de ring glijdt gemakkelijk aan met een beetje glijmiddel. Deze zijn perfect voor de geavanceerde en gevorderde speler.
| Gewicht | 0.17 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12 × 9 × 1.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,5 cm x 7,6 cm x 7,6 cm |
| Artikelcode | TBJ-2054-15860 |
| Diameter artikel | 7,6cm |
| Diameter binnenzijde | 6 cm |
| EAN | 8714273781918 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€9.38 Oorspronkelijke prijs was: €9.38.€6.56Huidige prijs is: €6.56.
Divine Touch Black
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€71.14 Oorspronkelijke prijs was: €71.14.€49.79Huidige prijs is: €49.79.
Tom Of Finland - 5 Speed Silicone Vibe
4.00 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€5.06 Oorspronkelijke prijs was: €5.06.€3.54Huidige prijs is: €3.54.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (28mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.95 Oorspronkelijke prijs was: €4.95.€3.46Huidige prijs is: €3.46.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (30mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€29.59 Oorspronkelijke prijs was: €29.59.€20.71Huidige prijs is: €20.71.
Triune - Prostate Plug (39mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€55.22 Oorspronkelijke prijs was: €55.22.€38.65Huidige prijs is: €38.65.
Triune - Single End Dilator - 14 Pieces Set
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.73 Oorspronkelijke prijs was: €4.73.€3.31Huidige prijs is: €3.31.
Triune - Single End dilator (9mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.03 Oorspronkelijke prijs was: €8.03.€5.62Huidige prijs is: €5.62.
Triune - Soaker Piss Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€12.98 Oorspronkelijke prijs was: €12.98.€9.08Huidige prijs is: €9.08.
Triune - Vice Grip Urethral Stretcher
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (25mm)
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.