-30%






Donut C-Ring (15x8x50mm) – Brushed Steel
0 out of 5
€16.06 Oorspronkelijke prijs was: €16.06.€11.24Huidige prijs is: €11.24.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273535078
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Donut C-Ring (15x8x50mm) – Brushed Steel
€16.06 Oorspronkelijke prijs was: €16.06.€11.24Huidige prijs is: €11.24.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Donut C-Ring – 0.6 x 0.3 x 50 / 15 x 8 x 50 mm
Deze populaire Cockring is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal. Het beste te dragen rond de schacht, eikels en ballen voor optimale resultaten, de gladde afgeschuinde rand voelt heerlijk aan op uw huid en glijdt gemakkelijk aan met een beetje glijmiddel. Bedek uzelf en de ring eenvoudig met uw favoriete glijmiddel en schuif hem aan terwijl hij slap is voor naadloos dragen, deze zijn perfect voor geavanceerd en hard spel.
Zeer populair vanwege zijn strakke uiterlijk en comfortabele pasvorm, Biedt een extra intense tinteling, Gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, Perfect om uw erectie voor langere periodes te behouden, Een geweldig compliment voor seks met koppels
| Gewicht | 0.128 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11 × 8 × 1.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,5 cm x 6,6 cm x 6,6 cm |
| Artikelcode | TBJ205415850BR |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| Diameter binnenzijde | 5 cm |
| EAN | 8714273535078 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.05 Oorspronkelijke prijs was: €6.05.€4.23Huidige prijs is: €4.23.
Triune - COCK PIN
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€45.76 Oorspronkelijke prijs was: €45.76.€32.03Huidige prijs is: €32.03.
Triune - G-spot Wand
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€42.35 Oorspronkelijke prijs was: €42.35.€29.64Huidige prijs is: €29.64.
Triune - Hegar-Sound-Double End Dilator - 8 Pieces Set
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€25.19 Oorspronkelijke prijs was: €25.19.€17.63Huidige prijs is: €17.63.
Triune - Prostate Plug (27mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€38.83 Oorspronkelijke prijs was: €38.83.€27.18Huidige prijs is: €27.18.
Triune - Ribbed G/P Spot Stimulator
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€43.12 Oorspronkelijke prijs was: €43.12.€30.18Huidige prijs is: €30.18.
Triune - Rosebud Urethral Sounds - 8 Pieces Set
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€55.22 Oorspronkelijke prijs was: €55.22.€38.65Huidige prijs is: €38.65.
Triune - Single End Dilator - 14 Pieces Set
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.18 Oorspronkelijke prijs was: €4.18.€2.92Huidige prijs is: €2.92.
Triune - Single End dilator (5mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Toys Hem
€4.62 Oorspronkelijke prijs was: €4.62.€3.23Huidige prijs is: €3.23.
Triune - Single End dilator (7mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.03 Oorspronkelijke prijs was: €8.03.€5.62Huidige prijs is: €5.62.
Triune - Soaker Piss Plug
0 out of 5




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.