-30%






Donut C-Ring (15x8x45mm) – Brushed Steel
0 out of 5
€9.90 Oorspronkelijke prijs was: €9.90.€6.93Huidige prijs is: €6.93.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273535061
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Donut C-Ring (15x8x45mm) – Brushed Steel
€9.90 Oorspronkelijke prijs was: €9.90.€6.93Huidige prijs is: €6.93.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Donut C-Ring – 0.6 x 0.3 x 45 / 15 x 8 x 45 mm
Deze populaire Cockring is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal. Het beste te dragen rond de schacht, eikels en ballen voor optimale resultaten, de gladde afgeschuinde rand voelt heerlijk aan op uw huid en glijdt gemakkelijk aan met een beetje glijmiddel. Bedek uzelf en de ring eenvoudig met uw favoriete glijmiddel en schuif hem aan terwijl hij slap is voor naadloos dragen, deze zijn perfect voor geavanceerd en hard spel.
Zeer populair vanwege zijn strakke uiterlijk en comfortabele pasvorm, Biedt een extra intense tinteling, Gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, Perfect om uw erectie voor langere periodes te behouden, Een geweldig compliment voor seks met koppels
| Gewicht | 0.115 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11 × 8 × 1.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,5 cm x 6,1 cm x 6,1 cm |
| Artikelcode | TBJ205415845BR |
| Diameter artikel | 6,1cm |
| Diameter binnenzijde | 4,5 cm |
| EAN | 8714273535061 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Multi speed | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€71.14 Oorspronkelijke prijs was: €71.14.€49.79Huidige prijs is: €49.79.
Tom Of Finland - 5 Speed Silicone Vibe
4.00 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€5.06 Oorspronkelijke prijs was: €5.06.€3.54Huidige prijs is: €3.54.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (25mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€5.06 Oorspronkelijke prijs was: €5.06.€3.54Huidige prijs is: €3.54.
Triune - Full Stop C-Plug with Steel Ring (28mm)
0 out of 5
Prostaat Stimulatie, Toys Hem
€38.83 Oorspronkelijke prijs was: €38.83.€27.18Huidige prijs is: €27.18.
Triune - Ribbed G/P Spot Stimulator
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€13.20 Oorspronkelijke prijs was: €13.20.€9.24Huidige prijs is: €9.24.
Triune - Rider Jeweled Plug
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€3.74 Oorspronkelijke prijs was: €3.74.€2.61Huidige prijs is: €2.61.
Triune - Single End dilator (4mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.18 Oorspronkelijke prijs was: €4.18.€2.92Huidige prijs is: €2.92.
Triune - Single End dilator (5mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€4.73 Oorspronkelijke prijs was: €4.73.€3.31Huidige prijs is: €3.31.
Triune - Single End dilator (9mm)
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€8.69 Oorspronkelijke prijs was: €8.69.€6.08Huidige prijs is: €6.08.
Triune - Urethral Stick
0 out of 5
BDSM, Penis Pluggen / Sounds, Penis Sounds / Pluggen, Toys Hem
€6.93 Oorspronkelijke prijs was: €6.93.€4.85Huidige prijs is: €4.85.
Triune - Wedge Plug Ring - HOLLOW (25mm)
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.