SonicPull – Zuig- en Trillingsmasturbator Pomp – Multimedia Verbeterd – Metallic Blauw
Oorspronkelijke prijs was: €43.94.€30.75Huidige prijs is: €30.75.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
SonicPull – Suction and Vibration Masturbator Pump – Multimedia Enhanced – Metallic Red – The SonicPull offers a smooth insertion sleeve, ensuring a comfortable experience. Surprise yourself each time with how big you can get! At the touch of a button, the sucking functions create a strong vacuum, helping you achieve the desired erection, while the smooth textured sleeve transmits strong vibrations. The sound feature of this masturbator completes this amazing experience.
| Gewicht | 0.92 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11 × 11.5 × 28.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 7 |
| Bruikbare lengte | 14cm |
| Diameter artikel | 8,5cm |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.