-30%
HydroMax7 WideBoy – Red
Oorspronkelijke prijs was: €109.20.€76.44Huidige prijs is: €76.44.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
HydroMax7 Wide Boy – Penis Pump – Red
De Bathmate HydroMax7 Wide Boy is de ultieme hydrotherapiepomp voor mannen, ontworpen voor gebruik onder de douche of in bad.
Gebruikmakend van de verbazingwekkende kracht van water geven Bathmate Hydropompen de gebruiker een erectie op een volledig veilige, controleerbare manier en blijven de meest geavanceerde externe penisstijfheidsapparaten die er zijn.
Vervaardigd met behulp van ‘stat’e of the art’ dermatologisch geteste materialen Bathmate Hydropompen zijn gecertificeerd als huidveilig, latexvrij, ftalaatvrij en gedekt door een uitgebreide garantie van twee jaar.
| Gewicht | 0.674 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 30 × 10.5 × 10.5 cm |
| Afmetingen artikel | 10 cm x 10 cm x 30 cm |
| Artikelcode | BM-HM7WB-BR |
| Bruikbare lengte | 17,5 cm |
| EAN | 5060140209409 |
| Geproduceerd in | UK |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Polycarb TPE Acetal Steel Silicone Poylypropylene / tpe |
| Multi speed | Ja |
| Waterproof | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.