-30%
Bathmate – HydroXtreme3 – Penis Pomp – Doorzichtig
Oorspronkelijke prijs was: €190.19.€133.13Huidige prijs is: €133.13.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Penis Pumping Kit – Bereid je voor op grotere, dikkere erecties met de Rock Solid Manual Penis Pump. Deze pomp wordt geleverd met drie verwisselbare ronde siliconen sleeves en ������n vulva sleeve, zodat je de gewenste strakheid en sensatie kunt ervaren. De doorzichtige buis stelt je in staat om je groei te zien bij elke tre
| Gewicht | 1.62 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 38 × 16.5 × 18.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 7,5cm |
| Diameter artikel | 8cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.