-30%
Signature Strokers – Jenna Jameson – ULTRASKYN – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Jenna Jameson – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
Voeg pit toe aan die intieme momenten met Jenna’s ULTRASKYN Pussy! Deze masturbator die nauw aan de handpalm past, is rechtstreeks uit Jenna Jameson’s eigen sexy kleine poesje gevormd, dus het is nauwkeurig in elk detail van grootte, vorm en kleur. En het is gemaakt van Doc Johnson’s ULTRASKYN, de meest geavanceerde virtuele skin op de markt.
Ftalaatvrij en lichaamsveilig.
| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.54 × 8.38 × 6.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 15cm x 6,6cm x 6,6cm |
| Artikelcode | 5510-27-BX |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| EAN | 782421080075 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Vanille |
| Materiaal | TPE |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.