-30%
Signature Strokers – Adira Allure – ULTRASKYN – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Adira Allure – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
De hardcore blonde Adira Allure is een van de heetste nieuwe sterren in de scene, en nu kun jij haar volgende partner zijn. De Adira Allure Signature Stroker is rechtstreeks van Adira zelf gevormd, wat betekent dat je elk detail van haar perfecte kutje kunt ervaren.
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.54 × 8.38 × 7.62 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 14,6cm x 7,6cm x 7,6cm |
| Artikelcode | 5510-35-BX |
| Diameter artikel | 7,6cm |
| EAN | 782421080082 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Vanille |
| Materiaal | TPE |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.