Perfect Fit Male Masturbator – clear
Oorspronkelijke prijs was: €38.50.€26.95Huidige prijs is: €26.95.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Masturbator for Men
Dit geheel nieuwe ontwerp gebruikt onze geweldige SilaSkinTM om te cre?ren wat de Perfect Male Masturbator zou kunnen zijn. We zijn er zo zeker van dat we het de Perfect Fit Male Masturbator noemen. Deze unieke masturbator is voorzien van ons bewezen ribbel- en noppenontwerp van onze Fat Boy-lijn, maar met een grotere opening en dikkere wandconstructie om een heerlijk gevoel van strakheid te bieden zonder dat je met je hand hoeft te knijpen.
| Gewicht | 0.27 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 22 × 14 × 7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 5,8 cm x 5,8 cm x 10 cm |
| Artikelcode | ST-03 |
| Bruikbare lengte | 15cm |
| Diameter artikel | 17,2cm |
| Diameter binnenzijde | 2,3 cm |
| EAN | 851127008062 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | SilaSkin - TPR/Silicone |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.