-30%
Natasha Nice – ULTRASKYN Pocket Pussy – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Natasha Nice – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
De in Frankrijk geboren verleidster Natasha Nice is helemaal van jou met deze Signature Stroker die rechtstreeks uit haar lichaam is gevormd. Handgemaakt in levensecht ULTRASKYN, heeft Natasha’s Signature Stroker een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en aanvoelt als het echte werk.
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.5 × 8.4 × 6.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,8 cm x 6,8 cm x 15,5 cm |
| Artikelcode | 5510-23-BX |
| Bruikbare lengte | 13,3cm |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| EAN | 782421077754 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE |
| Multi speed | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.