-30%
Mochi – Paddenstoel Stroker – ULTRASKYN Mini Stroker – Groen
Oorspronkelijke prijs was: €10.98.€7.68Huidige prijs is: €7.68.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Paddenstoel Stroker – ULTRASKYN Mini Stroker – Geel – Experience euphoria with Mochi Stroker, a discreet stroker in the shape of a king mushroom. Its thick stalk has a tight, uniquely patterned interior, so nothing else will feel quite the same. The soft ULTRASKYN material warms to body temperature and is completely phthalate-free and body-safe.
| Gewicht | 0.11 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 5.1 × 5.1 × 11.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 7,4cm |
| Diameter artikel | 4,8cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.