-30%
Men One Masturbator – Black/Blue
Oorspronkelijke prijs was: €46.99.€32.89Huidige prijs is: €32.89.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Men One – Masturbator – Black/Blue
Met de Men One bepaal je het perfecte niveau van druk om je fantasieen te vervullen. Omhul je penis in een zachte siliconen hoes met een verscheidenheid aan weerstandssensaties die je inspireren om viscerale extase en een enorme, intense climax te voelen.
| Gewicht | 0.71 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.8 × 8.6 × 26.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7,2 cm x 25 cm x 8,5 cm |
| Artikelcode | EE73-636-0817 |
| EAN | 4049369015887 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart / Blauw |
| Materiaal | Silicone, ABS |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.