-30%
Max 2 – Bluetooth App-gestuurde Mannenmasturbator – Wit
Oorspronkelijke prijs was: €137.50.€96.25Huidige prijs is: €96.25.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Calor – Bluetooth Afstandsbediening Pocket Pussy – Zwart – Bluetooth afstandsbediening pocket pussy, Diepte-controle vibraties, Tweeweg-interactiviteit, Verwarmingsfunctie, Bluetooth
| Gewicht | 1.18 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 32 × 10.25 × 10 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 3 |
| Diameter artikel | 8,6cm |
| Max RPM | 6000 |
| Max aantal dB | 56 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.