Katrina Jade – ULTRASKYN Stroker – Pussy – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €37.40.€26.18Huidige prijs is: €26.18.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Katarina Jade – ULTRASKYN Pussy Masturbator
Deze onverzadigbare fetisjster, beroemd gemaakt op Kink.com, voegt zich bij de Main Squeeze-reeks met een hardcase-stretcher met variabele druk die rechtstreeks uit haar lichaam is gevormd. Handgemaakt in levensecht ULTRASKYN, Katrina’s Main Squeeze heeft een strakke, getextureerde binnenkant die warm aanvoelt en aanvoelt als het echte werk. Speel je favoriete Katrina Jade-scene en word haar costar!
| Gewicht | 0.8 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26.17 × 10.93 × 9.15 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 8,4 cm x 9,1 cm x 22,9 cm |
| Artikelcode | 5200-21-BX |
| Bruikbare lengte | 22,1cm |
| Diameter artikel | 8,4cm |
| EAN | 782421072933 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE/ABS |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.