-30%
Katrina Jade – ULTRASKYN Pocket Pussy – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Katrina Jade – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
Fetisjmodel Katrina Jade kan je levensechte fantasie zijn met deze Signature Stroker die rechtstreeks uit haar lichaam is gevormd. Handgemaakt in levensecht ULTRASKYN, Katrina’s Signature Stroker heeft een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en aanvoelt als het echte werk.
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.6 × 8.4 × 6.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,8 cm x 6,8 cm x 15,5 cm |
| Artikelcode | 5510-21-BX |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| EAN | 782421077631 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE |
| Multi speed | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.