-30%
Honey Gold – ULTRASKYN Pocket Pussy – Caramel
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Honey Gold – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
Smeulende schoonheid Honey Gold voegt zich bij de lijn van Signature Strokers met deze masturbator die rechtstreeks uit haar lichaam is gevormd. Handgemaakt in levensecht ULTRASKYN, heeft Honey Gold’s Signature Stroker een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en aanvoelt als het echte werk.
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.5 × 8.4 × 6.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,8 cm x 6,8 cm x 15 cm |
| Artikelcode | 5510-22-BX |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| EAN | 782421077648 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE |
| Multi speed | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.