Gargantua – Suction Masturbator with Removable Sleeve and Lubricant – 0.3 fl oz / 10 ml
Oorspronkelijke prijs was: €58.91.€41.23Huidige prijs is: €41.23.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Ikon JET – Vibrerende Duwende Verwarmende Masturbator – Zwart – Experience unparalleled pleasure with the SVibe Ikon JET masturbator, designed for lifelike satisfaction. This innovative device features customizable vibrations, thrusting action, heating function. Customizable Vibrations: From gentle pulses to intense waves, tailored to your desires in 3 speeds and 7 modes. Thrusting Action: Lifelike, adjustable thrusts for the perfect intensity in 3 speeds and 3 modes. Heating Base: A warming base mimics body heat for a natural feel. Perfect for solo or shared use, the SVibe Ikon JET combines advanced technology and premium materials for a safe and satisfying experience. Elevate your pleasure today!
| Gewicht | 0.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9 × 9 × 29 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Bruikbare lengte | 11cm |
| Max aantal dB | 63 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.