-30%
Eva Elfie – ULTRASKYN Pussy Masturbator – Vanilla – Nude
Oorspronkelijke prijs was: €37.40.€26.18Huidige prijs is: €26.18.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Eva Elfie – ULTRASKYN Pussy Masturbator – Vanilla
Haal Eva Elfie in huis met deze Main Squeeze die rechtstreeks van haar lichaam is gemaakt. Handgemaakt in levensecht ULTRASKYN in een harde buitenhoes, heeft Eva’s Main Squeeze een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en net zo aanvoelt als het echte werk.
| Gewicht | 0.77 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26.2 × 11 × 9.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 8,9 cm x 22,9 cm x 8,9 cm |
| Artikelcode | 5200-42-BX |
| Bruikbare lengte | 22,2cm |
| Diameter artikel | 8,9cm |
| EAN | 782421086077 |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | Abs, Thermoplastisch elastomeer (TPE) |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.