-30%
ECLIPSE Vibrating Stroking Male Masturbator – Black
Oorspronkelijke prijs was: €71.40.€49.98Huidige prijs is: €49.98.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Eclipse – Vibrating and Caressing Masturbator
Eclipse is een masturbator die is ontworpen om zich te concentreren op het meest gevoelige deel van de penis – de punt!
Door de combinatie van stroker-technologie en trillingen, past plezier veilig in de palm van je hand.
| Gewicht | 0.455 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20 × 13.5 × 9 cm |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 9 |
| Afmetingen artikel | 13 cm x 9 cm x 20 cm |
| Artikelcode | ECL01 |
| EAN | 5060274220004 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.