-30%
Easy Rider Mouth
Oorspronkelijke prijs was: €9.84.€6.88Huidige prijs is: €6.88.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Easy Rider – Masturbator – Mouth
Bereid je voor op de ultieme mastrubatie ervaring! Zacht en levensecht siliconen verzorgt jou van het meest realistische gevoel mogelijk. Je hebt het zelf in de hand hoe jij pleziert wil worden! Het enige wat je hoeft te doen is de glijmiddel toe te dienen en enjoy the ride!
| Gewicht | 0.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 16.5 × 6.5 × 6.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,5 cm x 6,5 cm x 15,7 cm |
| Artikelcode | SHT016-2 |
| EAN | 8714273967657 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | Real Natural Skin |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.