-30%
Cory Chase ULTRASKYN Pocket Pussy – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Cory Chase – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
Ga op pad met sexy MILF Cory Chase met deze Signature Stroker die rechtstreeks uit haar lichaam is gevormd. Handgemaakt in levensecht ULTRASKYN, heeft Cory’s Signature Stroker een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en aanvoelt als het echte werk.
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.5 × 8.4 × 6.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7 cm x 7 cm x 15,5 cm |
| Artikelcode | 5510-29-BX |
| Bruikbare lengte | 13,3cm |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| EAN | 782421077778 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.