-30%
Cindy Starfall – ULTRASKYN Pussy Masturbator
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Cindy Starfall – ULTRASKYN Pussy Masturbator
Cindy Starfall is klaar om jou de controle te geven. Haar premium stroker is gemaakt van ULTRASKYN, voor het ultieme gevoel. Cindy’s Signature Stroker heeft een strakke, gestructureerde binnenkant die warm aanvoelt en net zo aanvoelt als het echte werk.
| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.5 × 8.5 × 6.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7 cm x 15,2 cm x 7 cm |
| Artikelcode | 5510-38-BX |
| Diameter artikel | 7cm |
| EAN | 782421083892 |
| Kleur | Huidskleur |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.