brittanya187 – ULTRASKYN Stroker – Pussy – Caramel
Oorspronkelijke prijs was: €37.40.€26.18Huidige prijs is: €26.18.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
GOSM – ULTRASKYN Pussy Masturbator
Sexy, getatoeeerd glamourmodel brittanya187 regeert over sociale media, en nu voegt ze zich bij de Main Squeeze-line-up met een hardcase-stretcher met variabele druk die rechtstreeks uit haar lichaam is gevormd. De brittanya187 Main Squeeze is handgemaakt in levensecht ULTRASKYN en heeft een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en aanvoelt als het echte werk. Ze heeft misschien miljoenen volgers, maar vanavond is ze helemaal van jou.
| Gewicht | 0.73 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26.17 × 10.93 × 9.15 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 8,4 cm x 9,1 cm x 22,9 cm |
| Artikelcode | 5210-02-BX |
| Bruikbare lengte | 22,1cm |
| Diameter artikel | 8,4cm |
| EAN | 782421072957 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE/ABS |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.