-30%
Bridgette B – ULTRASKYN Stroker – Pussy – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Bridgette B – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
De Spaanse ster Bridgette B wil dat jij haar volgende costar bent met deze Signature Stroker, rechtstreeks uit haar lichaam gevormd en opnieuw gemaakt in ULTRASKYN, voor het ultieme gevoel. Dit ftalaatvrije materiaal voelt warm aan en voelt net als het echte werk.
| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.54 × 8.38 × 7.62 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 14,6cm x 7,6cm x 7,6cm |
| Artikelcode | 5510-34-BX |
| Diameter artikel | 7,6cm |
| EAN | 782421079703 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Vanille |
| Materiaal | TPE |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
1 beoordeling voor Bridgette B – ULTRASKYN Stroker – Pussy – Vanilla
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Arjun Cohen –