-30%
10X Vibrating Silicone Stroker – Black
Oorspronkelijke prijs was: €47.43.€33.20Huidige prijs is: €33.20.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Vibrating Silicone Masturbator
Trakteer uw mannelijkheid op een intense massage dankzij deze Vibrating Silicone Stroker! Ontworpen voor een opwindende ervaring dankzij de dikke, pluche siliconen hoes en krachtige vibratiemotoren – gebruik deze stroker alleen voor een opwindende nacht in, of met een partner voor een intense voorspelervaring.
| Gewicht | 0.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.7 × 7 × 25 cm |
| Afmetingen artikel | 20,3 cm x 6,3 cm x 6,2 cm |
| Artikelcode | AG741 |
| EAN | 848518044129 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Oplaadbaar | ja |
| Waterproof | ja |
| Weekmaker vrij | ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.