-30%
Triune – Round Ball Stretcher (15x33mm)
Oorspronkelijke prijs was: €28.60.€20.02Huidige prijs is: €20.02.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Round Ball Stretcher – 0.6 / 1,5 cm
Deze roestvrij stalen Ball Stretcher is ontworpen voor het rekken van het mannelijke scrotum of voor tijdelijke sensatie. Het tweedelige ontwerp van het gewicht zorgt voor gemakkelijk gebruik. Een fijne stalen Ball Stretchers die elke man graag zou willen dragen.
| Gewicht | 0.25 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11 × 8.5 × 1.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,5 cm x 6,3 cm x 6,3 cm |
| Artikelcode | TMS-2510-33 |
| EAN | 8714273783387 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.